Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   4:50
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   4:50
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   4:52
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   4:53
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   4:54
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   4:55
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   4:57
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:00
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   5:02
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   5:04
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   5:06
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   5:07
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   5:09
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   5:10
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   5:12
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 5:14