Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   4:45
0,9 Rondel Interaktivní plán dopravy   4:47
1,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   4:49
2,4 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   4:50
2,8 Brněnská Interaktivní plán dopravy   4:50
3,3 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   4:51
3,7 Slupská Interaktivní plán dopravy   4:52
4,3 Vinice Interaktivní plán dopravy 4:53