Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:00
0,9 Rondel Interaktivní plán dopravy   5:02
1,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   5:04
2,4 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   5:05
2,8 Brněnská Interaktivní plán dopravy   5:05
3,3 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   5:06
3,7 Slupská Interaktivní plán dopravy   5:07
4,3 Vinice Interaktivní plán dopravy 5:08