Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   4:55
0,9 Rondel Interaktivní plán dopravy   4:57
1,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   4:59
2,4 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   5:00
2,8 Brněnská Interaktivní plán dopravy   5:00
3,3 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   5:01
3,7 Slupská Interaktivní plán dopravy   5:02
4,3 Vinice Interaktivní plán dopravy 5:03