Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   4:50
0,9 Rondel Interaktivní plán dopravy   4:52
1,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   4:54
2,4 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   4:55
2,8 Brněnská Interaktivní plán dopravy   4:55
3,3 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   4:56
3,7 Slupská Interaktivní plán dopravy   4:57
4,3 Vinice Interaktivní plán dopravy 4:58