Detail spoje » Bus 41 NP C
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   5:05
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   5:05
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   5:07
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   5:08
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   5:09
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   5:10
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   5:12
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:15
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   5:17
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 5:19  
INFO: jede jen do zastávky quot;CAN Husovaquot;