Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   17:53
0,5 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   17:54
0,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:57
1,8 Rondel Interaktivní plán dopravy   17:59
2,7 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   18:01
3,3 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   18:03
3,7 Brněnská Interaktivní plán dopravy   18:04
4,2 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   18:05
4,6 Slupská Interaktivní plán dopravy   18:06
5,2 Vinice Interaktivní plán dopravy 18:08