Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   22:10
0,5 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   22:11
0,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   22:13
1,8 Rondel Interaktivní plán dopravy   22:15
2,7 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   22:17
3,3 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   22:18
3,7 Brněnská Interaktivní plán dopravy   22:19
4,2 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   22:20
4,6 Slupská Interaktivní plán dopravy   22:21
5,2 Vinice Interaktivní plán dopravy 22:22