Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   21:40
0,5 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   21:41
0,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   21:43
1,8 Rondel Interaktivní plán dopravy   21:45
2,7 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   21:47
3,3 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   21:48
3,7 Brněnská Interaktivní plán dopravy   21:49
4,2 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   21:50
4,6 Slupská Interaktivní plán dopravy   21:51
5,2 Vinice Interaktivní plán dopravy 21:52