Detail spoje » Bus 41 NP C
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   22:05
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   22:05
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   22:06
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   22:07
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   22:08
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   22:09
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   22:11
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   22:13
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   22:15
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 22:17  
INFO: jede jen do zastávky quot;CAN Husovaquot;