Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   4:54
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   4:55
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   4:56
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   4:57
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   4:59
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   5:00
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   5:02
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   5:03
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:05
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   5:07
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   5:09
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   5:10
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   5:11
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   5:12
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   5:13
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 5:14