Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   4:28
0,9 Rondel Interaktivní plán dopravy   4:30
1,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   4:32
2,4 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   4:33
2,8 Brněnská Interaktivní plán dopravy   4:33
3,3 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   4:34
3,7 Slupská Interaktivní plán dopravy   4:35
4,3 Vinice Interaktivní plán dopravy 4:36