Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   4:38
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   4:38
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   4:39
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   4:40
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   4:41
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   4:42
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   4:44
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   4:46
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   4:48
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   4:50
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   4:52
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   4:53
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   4:55
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   4:56
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   4:58
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 5:00