Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bukovec Interaktivní plán dopravy   17:30
0,6 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   17:31
0,8 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   17:32
1,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   17:33
1,7 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   17:34
2,6 Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:36
3 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   17:37
3,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:39
3,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:40
5,1 Těšínská Interaktivní plán dopravy   17:43
5,4 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   17:44
6 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   17:45
6,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   17:47
7,4 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   17:49
8,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:52
9,1 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   17:54
10 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 17:56