Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   8:03
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   8:04
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   8:07
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   8:11
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   8:12
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   8:13
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   8:15
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   8:17
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   8:19
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   8:21
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   8:21
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   8:22
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   8:23
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   8:23
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   8:26
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   8:27
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   8:28
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   8:30
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   8:31
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   8:33
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   8:35
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   8:36
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   8:38
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   8:40
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   8:42
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   8:44
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   8:46
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   8:48
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   8:50
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   8:50
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   8:55
21,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   8:57
22,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   8:58
22,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy   8:59
23,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   9:00
24,8 Borská pole Interaktivní plán dopravy 9:02  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019