Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   6:56
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   6:57
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   6:59
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   7:03
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   7:04
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   7:05
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   7:07
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   7:09
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   7:11
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   7:13
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   7:13
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   7:14
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   7:15
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   7:15
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   7:18
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   7:19
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   7:20
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   7:22
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   7:23
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   7:25
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   7:27
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   7:28
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   7:30
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   7:32
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   7:34
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   7:36
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   7:38
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   7:40
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   7:42
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   7:42
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   7:47
21,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   7:49
22,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   7:50
22,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy   7:51
23,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   7:52
24,8 Borská pole Interaktivní plán dopravy 7:55  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019