Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   6:49
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   6:50
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   6:52
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   6:56
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   6:57
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   6:58
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   6:59
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   7:01
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   7:03
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   7:05
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   7:05
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   7:06
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   7:07
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   7:07
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   7:10
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   7:11
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   7:12
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   7:14
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   7:15
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   7:17
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   7:19
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   7:20
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   7:22
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   7:24
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   7:26
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   7:28
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   7:30
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   7:32
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   7:34
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   7:34
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   7:39
21,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   7:41
22,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   7:42
22,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy   7:43
23,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   7:44
24,8 Borská pole Interaktivní plán dopravy 7:47  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019