Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   5:13
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   5:14
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   5:15
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   5:16
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   5:18
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   5:19
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   5:22
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   5:23
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   5:24
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   5:25
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   5:27
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:28
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   5:30
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   5:32
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   5:33
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   5:34
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   5:36
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   5:37
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   5:38
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   5:39
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   5:40
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   5:41
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   5:42
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   5:43
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   5:43
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   5:44
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   5:45
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   5:46
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   5:47
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   5:49
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   5:51
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   5:52
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   5:53
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   5:54
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   5:55
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   5:57
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 6:00