Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   7:43
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   7:44
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   7:47
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   7:51
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   7:52
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   7:53
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   7:55
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   7:57
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   7:59
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   8:01
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   8:01
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   8:02
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   8:03
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   8:03
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   8:06
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   8:07
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   8:08
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   8:10
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   8:11
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   8:13
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   8:15
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   8:16
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   8:18
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   8:20
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   8:22
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   8:24
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   8:26
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   8:28
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   8:30
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   8:30
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   8:35
21,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   8:37
22,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   8:38
22,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy   8:39
23,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   8:40
24,8 Borská pole Interaktivní plán dopravy 8:43  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019