Detail spoje » Bus 30 NP A
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   7:19
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   7:20
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   7:22
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   7:26
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   7:27
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   7:28
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   7:30
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   7:32
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   7:34
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   7:36
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   7:36
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   7:37
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   7:38
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   7:38
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   7:41
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   7:42
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   7:43
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   7:45
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   7:46
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   7:48
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   7:50
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   7:51
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   7:53
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   7:55
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   7:57
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   7:59
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   8:01
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   8:03
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   8:05
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   8:05
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   8:10
21,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   8:12
22,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   8:13
22,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy 8:14  
INFO: jede jen do zastávky quot;Panasonicquot;



Verze JŘ: 11:15_18.11.2019