Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   7:25
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   7:26
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   7:29
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   7:33
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   7:34
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   7:35
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   7:37
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   7:39
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   7:41
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   7:43
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   7:43
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   7:44
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   7:45
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   7:45
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   7:48
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   7:49
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   7:50
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   7:52
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   7:53
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   7:55
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   7:57
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   7:58
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   8:00
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   8:02
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   8:04
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   8:06
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   8:08
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   8:10
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   8:12
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   8:12
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   8:17
21,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   8:19
22,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   8:20
22,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy   8:21
23,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   8:22
24,8 Borská pole Interaktivní plán dopravy 8:25  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019