Detail spoje » Bus 30 NP A
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   7:09
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   7:10
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   7:12
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   7:16
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   7:17
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   7:18
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   7:20
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   7:22
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   7:24
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   7:26
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   7:26
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   7:27
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   7:28
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   7:28
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   7:31
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   7:32
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   7:33
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   7:35
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   7:36
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   7:38
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   7:40
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   7:41
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   7:43
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   7:45
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   7:47
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   7:49
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   7:51
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   7:53
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   7:55
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   7:55
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   8:00
21,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   8:02
22,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   8:03
22,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy 8:04  
INFO: jede jen do zastávky quot;Panasonicquot;



Verze JŘ: 11:15_18.11.2019