Detail spoje » Bus 30 NP A
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   7:33
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   7:34
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   7:37
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   7:41
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   7:42
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   7:43
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   7:45
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   7:47
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   7:49
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   7:51
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   7:51
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   7:52
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   7:53
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   7:53
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   7:56
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   7:57
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   7:58
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   8:00
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   8:01
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   8:03
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   8:05
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   8:06
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   8:08
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   8:10
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   8:12
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   8:14
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   8:16
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   8:18
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   8:20
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   8:20
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   8:25
21,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   8:27
22,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   8:28
22,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy 8:29  
INFO: jede jen do zastávky quot;Panasonicquot;



Verze JŘ: 16:02_15.11.2019