Detail spoje » Bus 30 NP A
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   7:04
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   7:05
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   7:07
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   7:11
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   7:12
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   7:13
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   7:15
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   7:17
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   7:19
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   7:21
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   7:21
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   7:22
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   7:23
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   7:23
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   7:26
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   7:27
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   7:28
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   7:30
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   7:31
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   7:33
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   7:35
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   7:36
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   7:38
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   7:40
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   7:42
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   7:44
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   7:46
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   7:48
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   7:50
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   7:50
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   7:55
21,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   7:57
22,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   7:58
22,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy 7:59  
INFO: jede jen do zastávky quot;Panasonicquot;



Verze JŘ: 11:15_18.11.2019