Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   12:25
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   12:26
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   12:28
2,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   12:30
2,5 U Družby Interaktivní plán dopravy   12:31
3,1 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   12:32
3,3 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   12:33
4 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   12:35
5,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   12:38
6,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   12:40
6,5 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   12:41
7 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   12:44
7,8 Muzeum Interaktivní plán dopravy 12:47  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019