Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Muzeum Interaktivní plán dopravy   12:46
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   12:47
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   12:50
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   12:51
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   12:53
2,9 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   12:54
3,6 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   12:56
4,2 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   12:58
4,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   12:59
5,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   13:00
5,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   13:02
6,9 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   13:04
7,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 13:08  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019