Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Muzeum Interaktivní plán dopravy   12:31
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   12:32
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   12:35
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   12:36
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   12:38
2,9 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   12:39
3,6 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   12:41
4,2 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   12:43
4,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   12:44
5,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   12:45
5,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   12:47
6,9 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   12:49
7,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 12:53  



Verze JŘ: 11:15_18.11.2019