Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   13:10
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   13:11
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   13:13
2,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   13:15
2,5 U Družby Interaktivní plán dopravy   13:16
3,1 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   13:17
3,3 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   13:18
4 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   13:20
5,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   13:23
6,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   13:25
6,5 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   13:26
7 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   13:29
7,8 Muzeum Interaktivní plán dopravy 13:32  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019