Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   12:55
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   12:56
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   12:58
2,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   13:00
2,5 U Družby Interaktivní plán dopravy   13:01
3,1 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   13:02
3,3 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   13:03
4 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   13:05
5,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   13:08
6,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   13:10
6,5 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   13:11
7 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   13:14
7,8 Muzeum Interaktivní plán dopravy 13:17  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019