Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Muzeum Interaktivní plán dopravy   13:31
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   13:32
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   13:35
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   13:36
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   13:38
2,9 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   13:39
3,6 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   13:41
4,2 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   13:43
4,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   13:44
5,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   13:45
5,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   13:47
6,9 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   13:49
7,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 13:53  



Verze JŘ: 16:02_15.11.2019