Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Muzeum Interaktivní plán dopravy   12:01
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   12:02
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   12:05
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   12:06
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   12:08
2,9 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   12:09
3,6 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   12:11
4,2 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   12:13
4,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   12:14
5,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   12:15
5,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   12:17
6,9 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   12:19
7,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 12:23  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019