Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   12:40
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   12:41
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   12:43
2,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   12:45
2,5 U Družby Interaktivní plán dopravy   12:46
3,1 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   12:47
3,3 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   12:48
4 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   12:50
5,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   12:53
6,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   12:55
6,5 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   12:56
7 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   12:59
7,8 Muzeum Interaktivní plán dopravy 13:02  



Verze JŘ: 11:15_18.11.2019