Detail spoje » Tram 2
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   6:14
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   6:15
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   6:16
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   6:17
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   6:18
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   6:19
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   6:20
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:23
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:24
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   6:25
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   6:27
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   6:29
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   6:31
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   6:32
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   6:33
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   6:34
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   6:35
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   6:36
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   6:37
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   6:38
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   6:39
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 6:41  



Verze JŘ: 16:02_15.11.2019