Detail spoje » Tram 2
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   19:44
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   19:45
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   19:46
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   19:47
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   19:48
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   19:49
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   19:50
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   19:51
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   19:52
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   19:53
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   19:54
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   19:56
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   19:58
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   19:59
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   20:00
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   20:03
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   20:05
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   20:06
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   20:07
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   20:08
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   20:09
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 20:11  



Verze JŘ: 13:41_20.3.2020