Detail spoje » Tram 2
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   6:29
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   6:30
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   6:31
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   6:32
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   6:33
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   6:34
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   6:35
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:38
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:39
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   6:40
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   6:42
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   6:44
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   6:46
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   6:47
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   6:48
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   6:49
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   6:50
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   6:51
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   6:52
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   6:53
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   6:54
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 6:56  



Verze JŘ: 11:15_18.11.2019