Detail spoje » Tram 2
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   6:04
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   6:05
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   6:06
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   6:07
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   6:08
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   6:09
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   6:10
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   6:11
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   6:12
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   6:13
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   6:15
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:17
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   6:19
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:20
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:21
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   6:24
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   6:26
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   6:27
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   6:28
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   6:29
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   6:30
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 6:32  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019