Detail spoje » Tram 2
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   6:37
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   6:38
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   6:39
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   6:40
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   6:41
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   6:42
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   6:43
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   6:44
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   6:45
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   6:46
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   6:48
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:50
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   6:52
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:53
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:54
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   6:57
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   6:59
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   7:00
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   7:01
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   7:02
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   7:03
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 7:05  



Verze JŘ: 11:15_18.11.2019