Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy   7:37
0,5 Lábkova Interaktivní plán dopravy   7:37
0,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   7:38
1,2 Waltrova Interaktivní plán dopravy   7:39
3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   7:41
3,5 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   7:43
3,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   7:44
4,5 Panasonic Interaktivní plán dopravy   7:45
5,2 Vltava Interaktivní plán dopravy   7:46
5,7 U Letiště Interaktivní plán dopravy   7:48
6,3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   7:50
6,6 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   7:51
8,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   7:54
9 Bory Interaktivní plán dopravy 7:55  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019