Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   7:58
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   7:58
3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   8:03
3,8 U Letiště Interaktivní plán dopravy   8:05
4,3 Vltava Interaktivní plán dopravy   8:06
4,8 Panasonic Interaktivní plán dopravy   8:07
5,6 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   8:08
6 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   8:09
6,3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   8:10
8,1 Waltrova Interaktivní plán dopravy   8:12
8,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   8:13
9,1 Lábkova Interaktivní plán dopravy   8:14
9,5 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 8:16  



Verze JŘ: 16:02_15.11.2019