Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy   8:19
0,5 Lábkova Interaktivní plán dopravy   8:19
0,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   8:20
1,2 Waltrova Interaktivní plán dopravy   8:21
3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   8:23
3,5 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   8:25
3,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   8:26
4,5 Panasonic Interaktivní plán dopravy   8:27
5,2 Vltava Interaktivní plán dopravy   8:28
5,7 U Letiště Interaktivní plán dopravy   8:30
6,3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   8:32
6,6 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   8:33
8,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   8:36
9 Bory Interaktivní plán dopravy 8:37  



Verze JŘ: 16:02_15.11.2019