Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy   7:22
0,5 Lábkova Interaktivní plán dopravy   7:22
0,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   7:23
1,2 Waltrova Interaktivní plán dopravy   7:24
3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   7:26
3,5 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   7:28
3,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   7:29
4,5 Panasonic Interaktivní plán dopravy   7:30
5,2 Vltava Interaktivní plán dopravy   7:31
5,7 U Letiště Interaktivní plán dopravy   7:33
6,3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   7:35
6,6 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   7:36
8,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   7:39
9 Bory Interaktivní plán dopravy 7:40  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019