Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   8:38
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   8:38
3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   8:43
3,8 U Letiště Interaktivní plán dopravy   8:45
4,3 Vltava Interaktivní plán dopravy   8:46
4,8 Panasonic Interaktivní plán dopravy   8:47
5,6 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   8:48
6 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   8:49
6,3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   8:50
8,1 Waltrova Interaktivní plán dopravy   8:52
8,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   8:53
9,1 Lábkova Interaktivní plán dopravy   8:54
9,5 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 8:56  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019