Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   4:16
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   4:17
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   4:18
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   4:19
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   4:20
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   4:21
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:22
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:24
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:25
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:26
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:28
5,4 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   4:31
5,9 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   4:33
6,6 U Gery Interaktivní plán dopravy   4:34
6,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   4:35
7,1 Majakovského Interaktivní plán dopravy   4:36
7,5 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   4:37
8,2 Okounová Interaktivní plán dopravy   4:38
8,9 Bolevec Interaktivní plán dopravy 4:39  



Verze JŘ: 11:15_18.11.2019