Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   4:24
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   4:25
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   4:26
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   4:27
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   4:28
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   4:29
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:30
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:32
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:33
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:34
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:36
5,4 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   4:39
5,9 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   4:41
6,6 U Gery Interaktivní plán dopravy   4:42
6,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   4:43
7,1 Majakovského Interaktivní plán dopravy   4:44
7,5 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   4:45
8,2 Okounová Interaktivní plán dopravy   4:46
8,9 Bolevec Interaktivní plán dopravy 4:47  



Verze JŘ: 16:02_15.11.2019