Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   4:31
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   4:32
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   4:33
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   4:34
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   4:35
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   4:36
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:37
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:39
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:40
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:41
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:43
5,4 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   4:46
5,9 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   4:48
6,6 U Gery Interaktivní plán dopravy   4:49
6,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   4:50
7,1 Majakovského Interaktivní plán dopravy   4:51
7,5 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   4:52
8,2 Okounová Interaktivní plán dopravy   4:53
8,9 Bolevec Interaktivní plán dopravy 4:54  



Verze JŘ: 16:02_15.11.2019