Detail spoje » Tram 4
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:59
1,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   18:02
1,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   18:04
2,2 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   18:05
2,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   18:06
3,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   18:07
3,5 Severka Interaktivní plán dopravy   18:08
3,9 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   18:09
4,6 Košutka Interaktivní plán dopravy 18:12