Detail spoje » Tram 4
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   4:32
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   4:33
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   4:34
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   4:35
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   4:36
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   4:37
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:38
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:40
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:41
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:42
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:44
5,4 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   4:47
6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   4:49
6,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   4:50
6,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   4:51
7,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   4:52
7,6 Severka Interaktivní plán dopravy   4:53
8 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   4:54
8,7 Košutka Interaktivní plán dopravy 4:55  



Verze JŘ: 11:15_18.11.2019