Detail spoje » Tram 4
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   21:48
1,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   21:51
1,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   21:53
2,2 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   21:54
2,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   21:55
3,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   21:56
3,5 Severka Interaktivní plán dopravy   21:57
3,9 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   21:58
4,6 Košutka Interaktivní plán dopravy 21:59