Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   6:10
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   6:11
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   6:12
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   6:13
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   6:14
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   6:15
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   6:16
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   6:17
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   6:18
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   6:19
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   6:21
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:23
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   6:25
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:26
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:27
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   6:30
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   6:32
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   6:33
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   6:34
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   6:35
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   6:36
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 6:38  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019