Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   6:34
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   6:35
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   6:36
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   6:37
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   6:38
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   6:39
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   6:40
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:43
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:44
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   6:45
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   6:47
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   6:49
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   6:51
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   6:52
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   6:53
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   6:54
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   6:55
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   6:56
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   6:57
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   6:58
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   6:59
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 7:01  



Verze JŘ: 16:02_15.11.2019